YouTube / gazetemag tv

Serenay Sarıkaya’nın göbeği sosyal medyada olay oldu

Bir jeans markası için objektiflerin karşısına geçen Serenay Sarıkaya, karnını içine çekerek poz verince sosyal medyada olay oldu.

Serenay Sarıkaya marka yüzü olduğu bir jeans markası için Serenay adlı koleksiyon hazırladı. Tasarımlarının tanıtımı için de Levent’te önceki akşam davet verildi. Basının karşısına çıkan Sarıkaya’nın poz verirken göbeğini içine çekmesi ise sosyal medyaya olay oldu.

“SERENAY BİLE GÖBEĞİNİ İÇİNE ÇEKİYORSA BİZ NE YAPALIM?”

Serenay Sarıkaya marka yüzü olduğu Mavi Jeans için ‘Serenay’ adını verdiği bir koleksiyon hazırladı. Tasarımlarının tanıtımı için de Levent’teki Ferko Binası’nda önceki akşam davet verildi. Serenay Sarıkaya’ya sevgilisi Kerem Bürsin eşlik etti. Geceye sosyete ve sanat dünyasından yıldız yağdı. Serenay Sarıkaya, lansman sonrası basının karşısına çıktı. Poz verirken karnını içine çekmesi ve çekim bittikten sonra bırakması ise sosyal medyaya olay oldu. Kimi ”Göbeği yokken Serenay bile göbeğini içine çekiyorsa biz ne yapalım?” derken, bazıları ise ”Olmayan göbeği içine çekti, göbek içine kaçtı” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.