Serenay Sarıkaya’nın bikinili görüntüsüne Demet Akalın’dan destek

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın tatil görüntüleri olay oldu. Sarıkaya’nın bikinili ve kilolu hali gündeme otururken Cem Yılmaz çileden çıktı. Serenay Sarıkaya’ya ilk destek ise Demet Akalın’dan geldi.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın Bodrum tatilinde gizlice çekilen fotoğrafları gündeme bomba gibi düştü. Cem Yılmaz ve oyuncu sevgilisi Serenay Sarıkaya önceki gün Bodrum’daki evlerinin bahçesinde havuz keyfi yaparken görüntülendi.

Serenay Sarıkaya’nın bikinili fotoğrafları sonrası oldukça kilo aldığı görülürken oyuncunun hamile olabileceği yönündeki iddialar ortaya atıldı.

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz’ın havuz keyfi! Serenay Sarıkaya’nin kiloları olay oldu.

Serenay Sarıkaya ile gizli görüntülenen Cem Yılmaz daha fazla dayanamadı!

Haberler sonrası Cem Yılmaz oldukça sinirlendi ve bahçelerinin içini gözetleyen ve izinsiz görüntü alan kişilere dava açacağını duyurdu.

Sarıkaya’nın görüntüleri olay olunca ünlü oyuncuya ilk destek Demet Akalın’dan geldi. Akalın “K.çını yesinler o da haram olsun. Ev mahremdir” yorumunda bulundu.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.