Serenay Sarıkaya’lı “Alice Müzikali” gün sayıyor!

Geçtiğimiz şubat ayında prömiyeri gerçekleşen ve sezon boyunca 27 oyunda kapalı gişe oynayan ve 60 bin seyirciyi ağırlayan Alice Müzikali, ikinci sezonu için gün sayıyor. Geçtiğimiz sezon büyük beğeni toplayan Alice’in görüntüleri ilk kez yayınlandı.

5 Eylül’de ikinci sezona perde açmaya hazırlanan Alice Müzikali oyuncuları, hazırlıklara başladı. Uzun bir aradan sonra bir araya gelen Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim ve Merve Dizdar geçtiğimiz gün bir araya gelerek oyun öncesi çalışmaları başlattı.

YouTube video

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliğinde, Tuluğ Tırpan’ın müzikleri ve Beyhan Murphy’nin koreografisi, BKM, Zorlu PSM ve id ortak prodüksiyonuyla çağdaş bir müzikal uyarlama olarak 5 eylül itibariyle Zorlu PSM’de sahnelenmeye devam edecek.

Serenay Sarıkaya’nın “Alice” olarak izleyici karşısına çıktığı, Ezgi Mola’nın Kraliçe, Enis Arıkan’ın Tavşan, Şükrü Özyıldız’ın Şapkacı, İbrahim Selim’in Kral, Merve Dizdar’ın ise Kedi rolü ile başrolleri paylaştığı ve performanslarıyla isimlerinden söz ettiren oyuncular, sezonun son oyunu sonrası afişlerini imzaladı. Sezon boyunca izleyenlere büyüleyici anlar yaşatan Alice Müzikali ekibi, Eylül’de yeniden seyircisiyle buluşacak.

Alice Müzikali; yenilikçi sahne ve ışık tasarımı, Illusionist ekibinin hazırladığı hologram, mapping gibi ileri dijital teknikler ile multimedya içerikleri, kuvvetli ve özgün müziği, Nil Karaibrahimgil’in Alice’ten ilham alarak yaptığı “Kuzey
Yıldızı” ve “ Duy Beni” şarkıları, 23 kişilik dans topluluğu, canlı Alice orkestrası, ve etkileyici oyuncu performansları ile izleyiciyi çok renkli bir dünyanın içine sürükleyerek sanal ile gerçek arası bir dünyada yolculuğa çıkarmaya devam edecek.

Not: Vakıfbank Kredi kartlarına %10 indirim uygulanacaktır. İndirim tüm kategorilerde geçerli olup etkinlik başına kapasite 500 adettir.

Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi / Turkcell Sahnesi

Tarih :

05 Eylül 2109 Perşembe Saat: 21:00
06 Eylül 2019 Cuma Saat: 21:00
14 Eylül 2019 Cumartesi Saat: 21:00
21 Eylül 2019 Cumartesi Saat:21:00
22 Eylül 2019 Pazar 2019 Saat: 16:00

Bilet fiyatları

VIP 300,00TL Öğrenci %20 indirimli
1.Kategori 255,00TL Öğrenci %20 indirimli
2.Kategori 215,00TL Öğrenci %20 indirimli
3.Kategori 155,00TL Öğrenci %20 indirimli
4.Kategori 120,00TL Öğrenci %20 indirimli
5.Kategori 100,00TL Öğrenci %20 indirimli

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.