Serenay Sarıkaya yıllar sonra gerçeği açıkladı!

Şu sıralar Maldivler’de tatilde olan Serenay Sarıkaya, yıllar sonra yaptığı bir paylaşım ile gerçeği ortaya çıkardı. Oyuncu Sarıkaya, Gülben Ergen’in seslendirdiği ‘Bu Benim Hikayem’ parçasını, usta sanatçı Sezen Aksu’nun kendisi için bestelediğini açıkladı. Instagram hesabından paylaşım yapan Sarıkaya, şarkıyı seslendirdiği videoyu da ilk kez görücüye çıkardı.

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, yer aldığı bazı dizi ve filmlerde seslendirdiği şarkılarla dikkat çekiyordu. Serenay Sarıkaya, Gülben Ergen’in geçtiğimiz yılın son günlerinde yayınladığı ‘Bu Benim Hikayem’ şarkısının seslendirdiği videoyu paylaştı.

29 yaşındaki oyuncu, “Kozasını yırtıp çıkanlara, yeniliklere kanat çırpanlara…” başlığıyla yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Bir 2015 tbt’si gelsin benden. O zamanlar üzerinde çalıştığımız bir proje için canımın içi Sezen bu şarkıyı oracıkta, benim gözlerimin önünde yazıp bestelemişti. Kendimden geçmiş bir şekilde onun yaratımını izlerken, ne kadar şanslı olduğumu, ne eşsiz bir şeye şahit olduğumu düşünüp hayret etmiştim… Stüdyosuna girip şarkıyı hemen söyleyivermiş, kan ter içinde çıkmıştım dışarıya, acaba beğenecek mi diye… Şükür ki gözlerimin içine bakarak beğenisini dile getirdi ve hayatım boyunca unutamayacağım bir anım olmuş oldu onunla… Bu kayda tesadüf eseri ulaşınca dayanamadım sizinle paylaşmak istedim. İyi dinlemeler.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.