Serenay Sarıkaya veda etmeyecek

‘Fi’ dizisinde Duru karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya’nın, diziden ayrılacağı dedikoduları magazin gündemine bomba gibi düştü. Ancak dizinin yapım şirketi, çıkan haberleri yalanladı.

Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören ‘Fi’ dizisi eylül ayında yeni sezona başlayacak. Dizide ‘Duru’ karakterine hayat veren Serenay Sarıkaya’nın da diziden ayrılacağı dedikoduları şimdiden gündemi meşgul etmeye başladı. Serenay Sarıkaya’nın diziye nasıl veda edeceğiyle ilgili senaryonun hazır olduğu söylenirken eylül ayında başlayacak dizinin ilk dört bölümünde yer alacağı iddia edildi. Dizinin ilk dört bölümünde yer alıp daha sonra veda edeceği iddiaları dizinin yapım ekibine yakın kaynaklarca yalanladı.

Yakın kaynaklar yalanladı

Çıkan haberlerin ardından yapım ekibine yakın kaynaklardan alınılan bilgi ise söyle; “Bütün sezonları şimdiden belli, ve ekipten kimse veda etmeyecek” Çıkan onca haberin ardından dizinin akıbetini ne olacağı ise merak konusu oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.