Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çiftine şok üstüne şok

Marka yüzü oldukları kot firmasının, ilişkileriyle ilgili haberlerin markanın önüne geçtiğini düşünüp Kerem Bürsin’le yollarını ayırıp İlker Kaleli ile anlaşmasının ardından ünlü çifte bir darbe de film projesinden geldi.

Serenay Sarıkaya-Kerem Bürsin çiftinin birlikte kamera karşısına geçecekleri, Sarıkaya’nın rolü için dans dersleri almaya başladığı sinema filmi sürpriz bir kararla rafa kaldırıldı. Gerekçe olarak ise ikiliye uygun bir senaryonun yazılamaması gösterildi.

Habertürk Gazetesi’nden Esin Övet’in yazısı şöyle:
“Bu ara Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya cephesinden kötü haberler verip duruyorum. Herkesin merak ettiği, hakkında sürekli ‘Film ne zaman, Esin Hanım ne olur bilgi verin’ mesajları yolladığı şu merakla beklenen film şimdilik çekilmiyor. Hatta Serenay bu film için dans dersleri bile almaya başlamıştı ama olmadı. Ortada henüz doğru düzgün elle tutulacak bir senaryo olmadığı için bu film de şimdilik rafa kalktı bilginize. Ben de merakla bekliyordum, hatta çok umutluydum o filmden, ama olmadı.

HALA BANA KIZIYORLAR
Durmuyor, bitmiyor bana kızmalarınız. Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya’nın reklam ortaklığının bittiğini yazdığım için saldırılar bitmiyor. Sanki ben ayırmışım gibi. İnanmak istemiyorsunuz ama maalesef öyle. Kerem Bürsin artık reklamlarda yok. Hem bu bir iş. Profesyonel hayat. Artık bazı şeyleri karıştırmasanız. Ayrıca bu ikilinin sevgili olduklarında ilk ben yazmıştım, o zaman da bir sürü laf söylemiş, ‘Yalancı’ diye mesajlar atmıştınız. Vallahi ben bu fanların nasıl memnun olacağını çözemedim. Çözen biri varsa bir anlatıversin. Memnun olmuyorlar.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.