Serenay Sarıkaya: Sophia Loren’i canlandırmak isterim

Medcezir dizisiyle akıllarda kalan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Kerem Bürsin ile Amerika’ya gitmişti. Genç oyuncu oradan yazdı…

Amerika tatilinde yaşadıklarını sevenleriyle paylaşan Sarıkaya, kendi internet sitesinde her gün bir mektup yayınlıyor.

İşte son paylaştığı mektup:

Herkese yeniden selamlar güzel insanlar… Amerika maceralarımı paylaşmaya devam etmekteyim… Tüm dünyadan hemen hemen her gün ayrı bir kötü haber aldığımız bu günlerde kafa boşaltmaya çalışmak gerçekten zor. Tamamen uzak dursan ayrı dert, her gün takip etsen apayrı… Epeydir bir şeyler yazarım. İyi de gelir bana ama son zamanlarda sizlerle paylaşabileceğim bir şeyler yazmak en büyük heyecanım. Öyle ki hayata artık böyle bakmaya başladım. “Bunu kesin bizimkilere yazmam lazım!”

Bazen de kitap okumak rahatlatır insanı… Beni hele fazlasıyla… Kitabın dünyasına dalmak, kaybolmak bir nebze olsun uzaklaştırır insanı hayatın sert gerçekliğinden. Sophia Loren’den “Dün, Bugün, Yarın”ı okudum bir hafta önce. Âşık olduğum bu meslekle ilgili yazılmış tüm gerçek başarı hikayeleri çok etkiler beni… (Hatta bir gün böyle birinin hayatını canlandırmayı ne isterim..) Bu yüzden heyecanla almıştım kitabı. Güzel hikayeler, güzel anılar var elbette ki… Peri masalı gibi.. Belki daha güzel yazılabilirdi.

GazeteMAG Arşiv Haberler