Serenay Sarıkaya: Oyunculuk yapmayı seviyorum

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün arkadaşı Ezgi Mola ile birlikte magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ve Alice müzikalinde birlikte rol aldığı yakın arkadaşı Ezgi Mola geçtiğimiz gün Akaretler’de görüntülendi.

Magazin muhabirlerinin sorduğu sorulara yanıt veren Serenay Sarıkaya, “2019 yılı sizin için nasıl geçti?” sorusuna “Güzeldi valla. İstediğim şeyleri gerçekleştirebildiğim çok keyifli bir yıl oldu. 2020’nin daha iyi olacağına inanıyorum. Ben çift rakamları seviyorum” dedi. Yılbaşında yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında 3 tane şarkı söyleyerek dinleyenleri kendisine hayran bırakan Serenay Sarıkaya “O Ses Türkiye performansın çok beğenildi. Bunu ilerletip albüm yapmayı düşünüyor musun?” sorusuna “Bu soruyu çok sordunuz ama ben böyle bir şey yapmak istemiyorum. Oyunculuk yapmayı seviyorum. Belki ilerleyen yaşlarımda ama şu an hiç böyle bir planım yok” dedi. Bir muhabirin “2020 yılından beklentiniz aşk mı yoksa para mı?” sorusuna yanıt veren Ezgi Mola “Sağlık” yanıtını verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.