Serenay Sarıkaya: O kadınlar sayesinde bu kadar güçlüyüm

Son günlerde magazin dünyasının gündeminde geniş yer tutan Serenay Sarıkaya, 8 Mart nedeniyle Instagram hesabından bir fotoğraf paylaştı. Sarıkaya “Hayatım bana yol gösteren, ilham veren, bana inanan kadınlarla bu kadar anlamlı ve güzel oldu” dedi.

Birlikte olduğu Cem Yılmaz ile ilk kez geçtiğimiz günlerde kameraların karşısına çıkan Serenay Sarıkaya, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Instagram hesabından bir paylaşım yaptı.

‘O KADINLAR SAYESİNDE BU KADAR GÜÇLÜYÜM’

Bir fotoğraf paylaşan ve arkadaşlarını da fotoğrafta etiketleyen Sarıkaya’nın yazdığı not ise şöyle:

“Hayatım bana yol gösteren, ilham veren, bana inanan KADIN’larla bu kadar anlamlı ve güzel oldu. Ben o kadınlar sayesinde bugün benim, bu kadar güçlüyüm. Başta annem… İlk okulda Yasemin hocam, Zeynep hocam… Şimdi en yakın dostlarım, birlikte yürüdüğüm insanlar… İyi ki varsınız… Tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.