Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin gecelerde

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin, önceki akşam Etiler’deki bir mekanda yemek yedi. Keyfi yerinde olan genç aşıklar mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından ok atarken paylaştığı video için, “Okçuluğa başladım, eğitimini alıyorum. Daha çok yeniyim ama attığımı 12’den vuruyorum” dedi.

serenay-kerem

Bürsin ise sosyal medyadan paylaştığı kaslı fotoğraflarıyla ilgili, “Yeni bir proje için ağır bir şekilde spor yapıyorum” açıklamasını yaptı.

İkili neden birlikte fotoğraf paylaşmadıkları sorulunca ise, Bürsin; “Çok fazla alakam yok. Sosyal medyayla ilgilenmiyorum” diyerek kaçamak bir cevap verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.