Serenay Sarıkaya “İkimizin Yerine” için yeniden okullu oldu

Serenay Sarıkaya, yapımını TAFF’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın yaptığı “İkimizin Yerine” için yeniden okullu oldu.

Başrollerini Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu gibi birbirinde başarılı isimlerle paylaştığı, yılın en iddialı aşk filminde yer alan Serenay Sarıkaya, başrolünde yer aldığı ilk sinema filmi “İkimizin Yerine” için yeniden okul sıralarına döndü. Çiçek adlı genç bir kızı canlandıran Sarıkaya, rolü gereği öğrencilik yıllarına döndü.

Fragman beğenildi

Geçtiğimiz hafta, fragmanı ilk kez izleyicinin beğenisine sunulan ve sosyal medyada büyük beğeni toplayan “İKİMİZİN YERİNE” 21 EKİM’DE vizyona giriyor.

Serenay Sarıkaya, küçük bir kasabada yaşayan, sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek karakteri ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, başarılı oyuncu Nejat İşler ise Çiçek’in hayatını değiştirecek büyük aşkı, edebiyat öğretmeni Doğan’ı karakterini canlandırıyor.

Bir taşra kasabasında, ailesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış genç Çiçek, kasabaya yeni gelen gizemli edebiyat öğretmeni Doğan’a aşık olur. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de, Çiçek’ten uzak duramaz. Gencecik bir kalbe ne kadar büyük bir aşk sığar? Peki o aşk yaralı bir adamın kalbini iyileştirebilir mi? Doğan ve Çiçek cevapları birbirlerinde ararlar. Oysa bu aşk sadece onların değil, bir ailenin de kaderini sonsuza kadar değiştirecektir.

Bizi bir arada tutan aile bağlarının, dostlukların, sırların ve yalanların içinde, imkansız ama kaçınılmaz bir aşkın hikayesi anlatan İkimizin Yerine, seyirciyi her şeye rağmen aşka inancını korumaya ve umuda davet ediyor.

gazetemag-com-serenay-sarikaya

gazetemag-com-serenay1

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.