Serenay Sarıkaya: Güzel bir rüya yaşıyoruz

İletişim ve pazarlama dünyasının, kreatif zihinlerini ve ses getiren işlerini buluşturan Brand Week Istanbul’da bugünkü konuklardan birisi de Alice Müzikali ile sahnelerde başarıdan başarıya koşan Serenay Sarıkaya idi.

Alice ile ilgili duygularını da paylaşan Serenay Sarıkaya, şu ifadeleriyle dikkat çekti:

“Alice’in bütün süreci benim için çok heyecanlıydı. Bu salona ilk geldiğim günü hiç unutamıyorum. Buradaki dansçı seçmelerine özellikle katılmak istemiştim. Tek başıma, koca salon bomboştu.O kadar etkilendim, o kadar heyecanlandım ki ağlamadan duramadım.Çünkü gerçek olamayacak kadar güzel bir rüyaydı.

Bunun gerçek olduğunu bilmek, yaşamak ve görmek muazzam bir duygu.İşin içine girdikçe de, o hazırlık süreçleriyle birlikte heyecanımız daha da arttı. Her defasında sahneye çıkana kadar ne kadar büyük bir şey yaptığımızı tarif edemediğimiz güzel bir rüya yaşıyoruz. O yüzden çok mutluyum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.