gazetemag tv

Serenay Sarıkaya, Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in düğününde bilerek mi frikik verdi?

Serenay Sarıkaya, kıyafetinin azizliğine mi uğradı, yoksa bilerek mi frikik verdi?

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in 3 yıllık aşklarını resmileştirdiği yılın düğününün yankıları sürüyor. Düğün sonrası ünlü çift; tıpkı gelinlik piştisiyle anıldıkları Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül çifti gibi balayı için Maldivler’e uçtu. Düğün gecesinin ardından en çok Serenay Sarıkaya’nın önü pullu işlemeli Nedret Taciroğlu imzalı pembe elbisesiyle verdiği frikik konuşuldu.

BİLEREK Mİ FRİKİK VERDİ?

Sevgilisi Kerem Bürsin’le düğüne katılan üstelik bugün çıktıkları tatil planını bile Fahriye Burak çiftinin düğününe göre organize eden Serenay Sarıkaya bilerek mi böyle bir elbise giyip bu görüntüyü vermişti, amaç düğünden rol mü çalmaktı? Bütün bu sorular kafaları kurcalarken Serenay Sarıkaya cephesinden bir bilgi geldi. Sarıkaya’nın yırtmacının çıtçıtı kopunca istemeden bu görüntünün oluştuğu ifade edildi.

blank

Öte yandan Fi dizisinin çekimlerini tamamladıktan sonra ağustos ayına kadar dinlenme kararı alan Serenay Sarıkaya, sevgisiyle yakın dostu Yasemin Özilhan’ın ailesiyle tekne tatiline çıktı. Bu arada kalacakları odanın görüntüsünü de paylaşan Sarıkaya, yatağın esprili halini “Yakalandık” notuyla yayınladı. Bugün 26 yaşına basan Sarıkaya, Özilhan ailesinin kızları Ela ve Emine’nin yaptıkları sürpriz doğum günü resimlerini de insta story’den yayınladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.