Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz haberleri yüzünden küstü

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülendi. Tanınmamak için çaba sarf eden Sarıkaya, bu çabasında başarısız oldu.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün Bebek’te görüntülendi. Şapka ve güneş gözlüğü ile kendisini kamufle etmeye çalışan Sarıkaya, bu konuda başarılı olamadı ve magazin muhabirlerine yakalandı. Ünlü oyuncu, kendisini tanıyan muhabirlerin hiçbir sorusuna yanıt vermedi ve oradan uzaklaştı.

Haberler yüzünden küstü

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde hakkında çıkan ‘Cem Yılmaz’la aşk mı yaşıyor?’ haberleri yüzünden Ece Erken ve Bircan Bali’ye dava açmıştı. Haberler yüzünden çok kızgın olan Serenay Sarıkaya’nın bu sebepten dolayı sorulara yanıt vermediği düşünülüyor.

Cem Yılmaz’dan Serenay Sarıkaya açıklaması

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.