Serenay Sarıkaya, aşk yaşadığı haberlerine isyan etti

Yaklaşık 4 yıldır aşk yaşadığı Kerem Bürsin ile ayrılan Serenay Sarıkaya, genç bir iş adamıyla aşk yaşadığı haberlerine sosyal medya hesabından isyan etti.

Kendisi gibi oyuncu Kerem Bürsin’le ilişkisini geçen günlerde bitiren Serenay Sarıkaya’nın genç bir iş adamıyla aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

”HAYATIMDA KİMSE YOK”

Serenay Sarıkaya bu iddiayı Instagram’ın ‘hikaye’ kısmından şu sözlerle yalanladı: ”Her gün hayretle yeni bir senaryoya uyanıyorum. Hayatımda kimse olmamakla birlikte üretilen tüm gerçek dışı haberleri ve bunlar üzerinden yapılan yorumları, yaşadığım bu sürece ve bana yapılmış bir saygısızlık olarak görüyorum! Her ilişkinin bitiş sebebi bir başkası olmak zorunda değildir! Lütfen karşılıklı sevgi ve saygımızı kaybetmeyelim!”

KEREM BÜRSİN’DEN DESTEK GELDİ

Serenay Sarıkaya’nın açıklamalarının ardından Kerem Bürsin de eski sevgilisine destek verdi.

Bürsin sosyal medya hesabından şu notu paylaştı: ”Yaşadığımız sürece lütfen saygı duyun… Şu ana kadar yazılan ve çıkan bir sürü haberin doğruyla hiçbir alakası yoktur.”

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.