Serenay Sarıkaya, annesi ile birlikte butik otel açacak

Oyunculuktaki başarısını kanıtlamış olan Serenay Sarıkaya’nın annesi ile birlikte butik otel açmak için ilk adımları attığı iddia edildi.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Dedikoduya göre Serenay Sarıkaya, annesi ile birlikte butik otel açacak. Şu sıralar bir taş ev arayan güzel oyuncunun sahnelerden ve televizyondan kazandığı parayı bu yatırıma aktaracağı öğrenildi.

Annesi ile birlikte oteli açacak olan Serenay Sarıkaya’nın yoga ve meditasyon dersleri de verdirecek. Annesine de ders verdirecek olan Serenay Sarıkaya’nın bu sayede otel müşterilerinin ruhsal arınmalarını da sağlayacağı öğrenildi. Otel için taş ev arayışında olan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın daha çok Ayvacı ve Assos arasında gidip geldiği de konuşulan dedikodular arasında.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.