Seren Serengil’in hastanelik olmasına neden olan Bircan Bali’nin başı dertte

Beyaz TV ekranlarında Seren Serengil’le tartışan ve Serengil hastanelik olmasına neden olan Bircan Bali’nin başı dertte. Serengil’in Beyaz TV’den gönderilmesinden sonra Arto ile programa devam eden Bircan Bali’ye 2 ünlü isim dava açtı. Duyanlar “Seren’in ahı tuttu” yorumları yaptı.

Bircan Bali öyle bir hata yaptı ki gören herkes “Seren Serengil’in ahı tuttu” dedi. Seren Serengil ile hararetli bir tartışmaya girip çenesinin tutulmasına sebep olan Bircan Bali “Senin yüzünden başımızdan dert eksik olmuyor” demişti. Bali, yalan haberi yüzünden 2 ünlü isim tarafından davalık oldu.

SEREN GİTTİ BİRCAN GELDİ! DAVALIK OLDU

Ancak Seren Serengil gideli daha 2 hafta bile olmadan Bircan Bali üst üste 2 tane yalan haber problemiyle uğraşmak zorunda kaldı. Hafsanur Sancaktutan’ın intihar iddiası ve Nur Fettahoğlu’nun evli adamla ilişki haberleri gerçek çıkmayan Bali’ye iki isimde dava açtığını duyurdu.

2 HABERİ YALAN ÇIKTI

Seren Serengil’in programdan ayrılmasından sonra reytinglerin düştüğü iddia edilmişti. Program açılan davalar yüzünden zor duruma düştü. İddiaların ardından Hafsanur Sancaktutan bileklerinin fotoğrafını paylaşarak iddianın yalan olduğunu ispatlamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.