“Seren Serengil’de vefa yoktur”

Seyhan Soylu moderatörlünde Ebru Polat, Bahar Candan, Tuba Ekinci ve Nihat Doğan’ın yorumculuğunda Flash Tv ekranlarında yayınlanan ‘’ ALSANA HABER ‘’ programına Gülben Ergen Seren Serengil damgası vuruldu.

Programın yorumcusu Ebru Polat ekrana gelen Seren Serengil’in sevgilisi Mustafa Tohma‘ya ithafen instagramın’da paylaştığı yazıya istinaden Serengil için ‘’ Seren çok duygusal bir kadın, Seren’in Gülben’ takıntısı geçmişte ona çok güvenmiş sonrasında yakın arkadaşımdan kendisine yapılan ihaneti kabullenememiş olacak ki bu kadar Gülben fobisi oluşmuş, ağrına gitmiş ve ekranlardan bu durumu istemeden tepki olarak yansıtıyor olabilir’’ dedi.

Programın moderatörü Seyhan Soylu canlı yayında Ebru Polat’ın bu sözlerine müdahele ederek, Seren Serengil hakkında bomba iddiada bulundu !

SİSİ “SEREN GÜLBEN’E HEP ÇAKMAMI İSTERDİ”

Soylu; Eski kankisi için; ‘’ Seren de vefa yoktur. Onun için vefa yalnızca bir semt adıdır. Seren herkesin posasını çıkarır, kullanır ve bir kenara atar. Ayrıca da Gülben Ergen takıntısını hiçbir zaman anlamadım. Bana da hep Gülben Ergen için Aman şununla ilgili şu haberi yap vs gibi laflar ederdi ben onun bu kinin bildiğim için ve Gülben’i sevdiğim için asla çakmazdım. Ayrıca da Seren’in Gülben’e nasıl olurda sosyal projelerinden dolayı ödül verilir? Sözlerini de hiç ciddiye almam. Seren Gülben’i çocukların eğitine katkıda bulunup ödül aldığını eleştireceğine önce bir tane kreş açsında görelim ‘’ dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.