YouTube / gazetemag tv

Seren Serengil ve Işın Karaca sosyal medyada birbirine girdi

Seren Serengil’in Işın Karaca’nın konser afişini paylaşarak Ebru Yaşar’a benzetmesi tartışmanın fitilini ateşledi. İkili eskiden yaşadığı tartışmaları da gündeme getirerek sosyal medya üzerinden birbirine girdi.

Şarkıcı Yaşar İpek’le dünyaevine giren Seren Serengil, Instagram hesabından Işın Karaca’ya göndermede bulundu. Serengil’in Işın Karaca ve Emel Sayın’ın konser afişini paylaşarak Işın’ı şarkıcı Ebru Yaşar’a benzetmesi tartışmanın fitilini ateşledi. İki ünlü isim, eskiden yaşadığı sorunları da gündeme getirerek Instagram hesapları üzerinden birbirlerine laf attı.

“TABİ HERKES BU SAHNEYE ÇIKAMIYOR”

Serengil’in paylaşımını gören Işın Karaca, Instagram hesabından “Aa ne tatlı, her zaman verdiği desteğinin yanında Seren, konserimizin reklamını yapmış! Eh tabii, herkes bu sahneye çıkamıyor! Kızcağız da sağ olsun hemen posterimizi paylaşmış. Önümüzdeki 6 ayın konser takvimini yollasam onu da paylaşır mı acaba?” dedi.

“GAZİNODA SEN GİTMEZSİN”

Karaca’nın bu paylaşımına ise Serengil’den yanıt gecikmedi. Serengil, “Işıncım ya TGRT’de benim vokalistliğimi dansçı kızların kareografisini yaptığın süreçte çok tatlıydın. Benim alt kadrolarımda hep büyük isimler çalıştı. Seninle çalışamadık sonra ben televizyonda olsun çıkmadım ama bak dönüyorum sahneye. Gazinoda pek gitmezsin ama yine de kırk yılda bir çıktığın için söylüyorum.

“SATAŞARAK GÜNDEM OLMAYI SEVİYORSUN”

Seni yılbaşı kadrosuna Yaşar’ın altına alabiliriz bak batı eksiği var ama o fotoğraf olmaz. Ebru Yaşar zannetti herkes. Photoshopcuna söyle millet arabesk gırtlağı geldi zannedip zenci gırtlağı taklidi bulunca hüsrana uğramasınlar. Ayrıca benim paylaştığım fotoğrafı herkes paylaşmış. Sen seviyorsun sataşarak gündem olmayı başka çare de yok gibi gözüküyor. Haklısın bir sen kullanmamıştın adımı sana Emel Hanım’ın (Emel Sayın) hatırına kıyak. Hadi reklamın olacak yarın bak televizyonuma çıkacaksın beni konuşacaksın ama bu fotoğrafla alakan olmadığı çıkacak ortaya o zaman” dedi.

Seren, yıllar önce Maksim Gazinosu’na çıktığı zamanların afişini “Assolistimiz sahnelere geri dönüyor” notuyla paylaştı.Serengil’in arasının iyi olmadığı Gülben Ergen’in afişteki fotoğrafının üzerini karalaması da dikkatlerden kaçmadı.

IŞIN, SEREN SERENGİL İÇİN İHTİYATİ TEDBİR KARARI ALDIRMIŞTI

Işın Karaca, sunduğu magazin programında kendisi hakkında yayınlar yapan Seren Serengil hakkında yayınların durdurulması için mahkemeden ihtiyati tedbir kararı aldırdı. Karaca, Serengil’in 6 aya kadar disiplin hapsine çarptırılmasını talep etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.