gazetemag tv

Seren Serengil takipçilerine ve haberini yaptıklarına sazan dedi!

Seren Serengil, Sadakatsiz’in Asya’sı Cansu Dere’nin paylaşımına yaptığı yorumla olay oldu.

Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veren Cansu Dere ve Derin’i canlandıran Melis Sezen’in set dışındaki samimiyeti Seren Serengil’i rahatsız etti. Serengil, Cansu Dere’nin paylaşımının altına ‘Kadınla fotoğraf çektirerek onun yaptıklarını hafifletir alenileştiriyorsun biz düzgün kadınlar bu pisliklere savaşmalıyız’ yazması sosyal medyada gündem oldu. Daha sonra sosyal medyadan açıklama yapan Serengil, yaptığı yorumları bilinçli bir şekilde yazdığını itiraf etti.

Kanal D’nin en sevilen dizilerinden olan Sadakatsiz’de rol alan Cansu Dere’nin fotoğrafının altına yorum yapan Seren Serengil sosyal medyada olay oldu. Dizide Melis Sezen’in hayat verdiği Derin karakteri tarafından kocası elinden alınmış Asya’yı canlandıran Cansu Dere’nin paylaşımına Seren Serengil şu yorumu yazdı:

blank

‘Ona lütfen paye verme o senin kocanı ayarttı yuvanı yıktı… Onu canlandıranı bile yanına alıp fotoğraf çektirme metreslerin dört duvar arasında otel odalarında fotoğrafsız bir yaşamları vardır… Hele temiz kadınların yanından değil semtinden geçememeliler. Lütfen şununla fotoğraf çektirtme… Sinirim bozuldu. Lütfen Cansucum görgüsüz annenin metres kızı metresten bozma eş o… Beynim yandı gece gece… Kadınla fotoğraf çektirerek onun yaptıklarını hafifletir alenileştiriyorsun biz düzgün kadınlar bu pisliklere savaşmalıyız’

Cansu Dere konuyla ilgili sessizliğini korurken Seren Serengil yeni bir paylaşımda bulundu ve yaptığı yorumları bilinçli bir şekilde yazdığını itiraf etti.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.