Seren Serengil, sünnet derisini yüzüne enjekte ettirecek

Kilo verip güzelleşmek uğruna 2016 yılında ameliyat masasına yatan ve bir deri bir kemik kalan, uzun zamandır sağlık sorunlarıyla savaşan Seren Serengil‘in genç kalmak için başvurduğu yöntem ‘yok artık’ dedirtti. Daha önce ip askı ile kaşa akım verme, dolgu ile elmacık yükseltme, dolgu ile çene konturu keskinleştirme, dolgu ile Hollywood çenesi, dolgu ile burun ucu pıtlaması, dudak dolgusu gibi operasyonlar geçiren Seren Serengil şimdi de yaşlanmanın önüne geçmek için yüzüne sünnet derisi enjekte ettirdi.

Bir güzellik merkezine giden Seren Serengil, işlem öncesi çektiği videoda yeni doğan bebeğin sünnet derisini yüzüne enjekte ettirileceğini söyledi. Serengil “Daha ne kadar genç olacağız” diyerek şaşırttı.

ALLOBLAST TEKNİĞİ NEDİR?
Alloblast tekniği yeni doğan bebeklerden alınan sünnet derilerinden elde edilen fibroblast hücreleri laboratuvar ortamında yüksek teknoloji sayesinde çoğaltılarak kişinin ihtiyaç duyduğu bölgeye enjekte edilmesine dayanan allojenik bir tedavi yöntemi olarak biliniyor.

Son yıllarda popüler olan bu yöntemi ünlü isimler çok sık yaptırıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.