Seren Serengil karaciğerini kaybetmek üzere

Dumping sendromu sebebiyle sağlık sorunları yaşayan şarkıcı Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz programında sağlık durumunda yaşadıklarını anlattı. Serengil, ‘Karaciğerimi kaybetmek üzereyim’ dedi.

Uzun bir süredir kilo problemi yüzünden tedavi gören Seren Serengil, sağlık durumunda yaşadığı sıkıntılarda geldiği son noktayı canlı yayında anlattı. Karaciğerini kaybetme noktasına geldiğini söyleyen Serengil, Söylemezsem Olmaz programında şunları söyledi:

blank

“Karaciğerimdeki rahatsızlıktan dolayı siroza çevirmeye başladı. Kan beynime ve kalbime pompalamıyor. 1.5 yıldır bende arızalar kaldı. Organlarımla alakalı sıkıntılar çıkmaya başladı. Doktor siroza çevirmek üzere olduğunu söyledi. Ameliyatı gerçekleştirmem gerekiyor yavaş yavaş eriyorum. 6 ayda 4,5 cm boydan kaybettim. Kemik erimesi başlamış. Kan beynime ve kalbime pompalanmıyor. Korkuyorum”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.