Seren Serengil bu kez de Fahriye Evcen’i hedef aldı

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Seren Serengil son dönemde yaptığı açıklamalarla tepki çekmeye devam ediyor. Magazin dünyasının tanınan isimlerine ağır eleştirilerde bulunan Serengil zaman zaman çizgiyi aşıyor. Geçtiğimiz günlerde yeni doğum yapan Buse Varol hakkında konuşan Serengil hızını alamadı ve bu sefer de Fahriye Evcen’i hedef aldı.

Yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen Seren Serengil’in hedefinde bu kez Fahriye Evcen vardı. Beyaz Tv’nin gündüz kuşağında yer alan Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Seren Serengil geçtiğimiz günlerde Alişan’ın yeni doğum yapan eşi Buse Varol hakkında ağır eleştirilerde bulunmuş ve tepki çekmişti.

Setlere döneceği konuşulan Fahriye Evcen aylar önce iddia edildiği gibi gerçekten de bölüm başı 130 bin TL’ye imza attı. Bu konu “Söylemezsem Olmaz” ekibinin de gündemine girdi

“FAHRİYE ZARARDA KAPATIYOR”

Seren Serengil, ünlü oyuncu Fahriye Evcen hakkında: “Başladığı zaman en çok 5 bölüm gidiyor dizi, çok zararda kapatıyor” dedi. Fahriye Evcen hayranları ise ona 174 bölüm süren “Yaprak Dökümü” ve 30 bölüm süren “Çalıkuşu”nu hatırlattı.

Fahriye Evcen’in kariyeri için efsane dizi “Yaprak Dökümü” mükemmel bir başlangıç oldu. “Çalıkuşu” ise ona hayatının aşkı Burak Özçivit’i getirdi! Ama bu diziler dışında ünlü oyuncunun ekran karnesi kırıklarla dolu. Ünlü oyuncu sinemada inanılmaz bir başarı sergilerken, dizilerden yana yüzü pek gülmedi.

Alişan’la evlenerek hayatını garantiye aldı! Seren Serengil’den olay Buse Varol yorumu!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.