Serdar Ortaç’tan Sevgililer Gününde yeni aşk itirafı

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, 14 Şubat Sevgililer Günü özel konserini Ankara’da bir otelde verdi. Biletleri saatler içinde tükenen sanatçı dakikalarca en sevilen şarkılarını seslendirdi ve sevenlerine unutulmaz bir sevgililer günü yaşattı.

Yeni Aşkını İtiraf Etti

Hem Sevgililer Gününü hem de yaş gününü sahnede kutlayan ve geçtiğimiz yaz aylarında eşi Chloe Loughnan’la evliliklerini sonlandıran Serdar Ortaç; “Kalbim boş değil, görüştüğüm biri var, çok heyecanlıyım, her şey kısmet.” dedi.

Serdar Ortaç’ın Duygusal Anları

Serdar Ortaç’ın doğum gününe özel hazırlanan videoda Ortaç’ın tüm dostları yeni yaş mesajlarını iletti. Fatih Ürek, Bülent Serttaş, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Coşkun Sabah, Sera Tokdemir ve Mesut Yar gibi isimlerin bulunduğu anlamlı video, Ortaç’a özel gecede duygusal anlar yaşattı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.