gazetemag tv

Serdar Ortaç’la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın, geçtiğimiz ay konser verdiği otelin casinosunda kumar oynadığı ve 120 bin dolar kaybettiği iddia edildi.

Chloe Loughnan ile 5 yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Serdar Ortaç’la ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Yıllardır kumar sevdası bitmek bilmeyen şarkıcının, yine kumar batağına saplandığı öne sürüldü. Zor bir süreçten geçtiği konuşulan Ortaç’ın, maddi durumunun iyi olmadığı konuşuluyor.

 

4 KONSERLE BORCUNU ÖDEYECEK

Ayrıca Serdar Ortaç’ın borçlarını farklı zamanlarda vereceği dört konserle ödeyeceği de iddia edildi. Öte yandan Ortaç, daha önce kumar borçlarını temizlediğini ve elinde sadece bir evinin kaldığını açıklamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.