Serdar Ortaç: Sol bacağım tamamen gitti

Şarkıcı Serdar Ortaç, TRT 1’deki ‘Alişan ile Hayata Gülümse’ programında sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Bacağını kaldırmakta zorlandığını belirten Ortaç, “Sol bacağım tamamen gitti” dedi.

Şarkıcı Serdar Ortaç, TRT 1’de yayınlanan ‘Alişan ile Hayata Gülümse’ programına konuk oldu. Bir süredir MS hastalığı ile mücadele eden Ortaç, hastalık sürecini ve sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

“Sol bacağım tamamen gitti” diyen Ortaç, bacağını kaldırmakta güçlük çektiğini belirtti. Ardından Ortaç, canlı yayına bağlanan doktoruna “Bu hastalık hiç geçmeyecek mi?” diye sordu. Doktoru ise, “İlacını düzgün kullandığın sürece hastalık kontrol altında” ifadesini kullandı.

Ortaç, doktoru ile konuşmasından sonra Alişan’a, “Senin gibi yürüyüp koşmak istedim” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.