Serdar Ortaç: Sevgililer Günü’ne onunla gireceğim

Caroline Yılmaz’ın “Canı Sağolsun” adlı şarkısının klip çekiminde Caroline ile kamera karşısına geçen Serdar Ortaç “Nasıl ikna oldunuz sorusuna” “Caroline 10 numara” diye cevap verdi. İkilinin klipteki yakın sahneleri ise dikkat çekti.

Beste fabrikatörü Serdar Ortaç, bu kez kendi bestesini değil söz ve müziği Caroline Yılmaz’a ait olan “Canı Sağolsun” adlı şarkıyı Caroline Yılmaz ile birlikte seslendirdi. 14 Şubat’ta yayınlanacak klibin çekimleri önceki akşam gerçekleşti. Yönetmenliğini Erdi Sevinç’in yaptığı klip çekimlerinde Serdar Ortaç ile Caroline samimi görüntüleriyle dikkat çekti.

Hep kendi bestelerini okuyan Serdar Ortaç, “Nasıl ikna oldunuz?” sorusuna “Caroline 10 numara. 30 sene kendi şarkılarımı okudum ama bu şarkıya inanmasam beğenmesen içinde olmazdım. Caroline’nin beste yeteneğini bilmiyordum şahane besteler yapmış. İlk defa bir şarkının orasına burasına karışmadım.” cevabını verdi.

blank

“SEVGİLİLER GÜNÜ’NE SERDAR ORTAÇ İLE GİRECEĞİM”

İkili klip çekimi sonrası muhabirlerin sorularını yanıtladı. Caroline Yılmaz “Sevgiler Günü’ne yalnız mı gireceksiniz?” sorusuna tabi diye cevap verdi. Bunun üzerine Serdar Ortaç “Bul birini onunla gir” dedi. Caroline, Serdar Ortaç’ın bu açıklaması üzerine “O zaman sevgililer gününe Serdar Ortaç ile gireceğim” dedi.

“ANNEM CAROLİNE’İ ÇOK SEVDİ”

Serdar Ortaç “Caroline ile annem konuşuyorlar. Annem Nesrin Ortaç, Türkan Şoray hayranıydı, bu yüzden Caroline’i çok sevdi. Annemin de besteleri var. Caroline için yolladı yakında ona dinleteceğim” diyerek annesinin Caroline ile olan samimiyetinden bahsetti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.