Serdar Ortaç: Nereye isterlerse giderim

Bebek’te bir mekanda görüntülenen Serdar Ortaç Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem ile ilgili her türlü yardıma hazır olduğunu söyledi ve “Ben de elimden ne gelirse, ne varsa yaparım. Nereye isterlerse de giderim” dedi.

Şarkıcı Serdar Ortaç geçtiğimiz gün Bebek’teki bir mekanda görüntülendi. Mekan çıkışında kendisini görüntüleyen magazin muhabirleri ile sohbet eden ünlü şarkıcı, geçtiğimiz cuma günü Malatya ve Elazığ’da gerçekleşen deprem ile ilgili konuştu.

Her türlü yardıma hazır olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, “Türkiye deprem bölgesi. Yaşadığımız yer bunlara gebe. Büyük geçmiş olsun. Devletimiz elinden geleni yapıyor. Elazığ ve Malatya’ya büyük geçmiş olsun. Ben de elimden ne gelirse, ne varsa yaparım. Nereye isterlerse de giderim. Dualarımız onlarla. Büyük geçmiş olsun” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.