Serdar Ortaç, evleneceğine dair çıkan haberlere yanıt verdi

Geçtiğimiz aylarda Chloe Loughnan’dan boşanan Serdar Ortaç’ın evlilikle ilgili yaptığı açıklama sosyal medyada geniş yankı buldu. Ortaç, evleneceğine dair çıkan haberlere yanıt verdi.

Şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün Etiler’de sahne aldı. Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet de eden Ortaç, sağlığıyla ilgili sorular karşısında “Gördüğünüz gibi turp gibiyim. Hatta o kadar iyiyim ki, yakında karşınıza sürpriz bir gelin adayıyla çıkabilirim. Kim olduğunu bu gece açıklamayacağım. O kendini biliyor” diyerek sürpriz bir evlilik mesajı verdi.

YALANLADI

Bu açıklamanın ardından Serdar Ortaç’ın evleneceği öne sürüldü. Bu iddialara Instagram hesabından yanıt veren Ortaç, şöyle konuştu:

blank

Serdar Ortaç’ın yeni aşkı Seksenler’in oyuncusu çıktı!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.