Serdar Ortaç, eski eşi Chloe için şarkı yazdığını itiraf etti

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa’nın sorularına yanıt veren Serdar Ortaç, eski eşi Chloe için şarkı yazdığını söyledi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan, geçtiğimiz aylarda 5 yıllık evliliklerini bitirmişti. Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa’nın sorularına yanıt veren Serdar Ortaç, eski eşi Chloe için şarkı yazdığını itiraf etti.

14 Şubat için özel bir şarkı çalışması olduğunu söyleyen Serdar Ortaç,”Chloe ile boşandıktan sonra kendisine şarkı yazdınız mı?” sorusuna “Evet boşandıktan sonra kendisi için bir kaç şarkı yazdım” dedi. “O şarkının sözlerini biraz söyler misiniz?” sorusuna yanıt veren Serdar Ortaç, “Ok çıkmış bir kere yaydan. Kalp yorgun fırtına, kardan. Bana şöyle gözün gibi davran. Kalbinden vururum.” dedi. Chloe ile uzun süredir görüşmediğini de sözlerine ekleyen Serdar Ortaç, “Chloe, ona şarkı yazdığımı bilmiyor” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.