gazetemag tv

Serdar Ortaç: Chloe giti, yasaklar bitti

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün Kıbrıs’ta sahneye çıktı.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün Kıbrıs’ta konser verdi. Ortaç’ın sahnede dansçılarıyla samimi performanslar sergilemesi dikkatleri üzerine çekti. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda boşandığı eşi Chloe Loughnan’ı da anmayı ihmal etmedi. Artık özgür olduğunu söyleyen Ünlü şarkıcı, “Artık özgürüm ve rahatım. Chloe giti, yasaklar bitti. Bundan sonra keyif adamıyım” diyerek boşanmadan önce samimi performans sergileyemediği dansçılarıyla artık daha rahat dans edeceğini söyledi.

Barışmayı yalanlamıştı

TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programının sunucusu Cengiz Semercioğlu, geçtiğimiz hafta Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan’ın barıştığını ve yeniden evleneceğini söylemişti. Bu haberden sonra Serdar Ortaç sosyal medya hesabından olayı yalanlamıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.