Serdar Ortaç: Ben ölünce kim yazacak böyle şarkılar?

Başarılı sanatçı Serdar Ortaç Etiler Sahne İstanbul’da hayranları ile buluştu.

”Ben adam olmam” şarkısı ile performansının startını veren pop müziğin beste fabrikatörü Serdar Ortaç, ”Geriye dönüp baktığımda öyle güzel şarkılar, öyle güzel eserler yaptığımı görüyorum ki; bazen ben bile kendime ”Ben ölünce kim yazacak böyle şarkılar?” diye soruyorum.” sözleri ile ilginç birde açıklamaya imza attı.

HAYATIM FİLM GİBİ

Film gibi bir hayatı olduğununda altını çizen Ortaç, torna tegahından sahnelere uzanan hayatının inanılması güç hikayeler barındırdığını dile getirdi. Bu açıklamaların ardından dillere pelesenk olan şarkılarını birbiri ardına seslendren başarılı popçu, evlilik konusunda ise temkinli yorumlar yaptı. Mekanı dolduran hayranlarına sırasıyla evlilik yoklaması yapan Serdar Ortaç, bekar misafirlerine ”aklınız varsa evlenmeyin. Evllik iki delinin altından kalkabileceği bir şey. İki delinin bir araya gelmesi…” diyerek espriyi patlattı.

İki buçuk saate yakın sahnede kalan başarılı sanatçı finalde dansçılarınıda sahneye davet ederek geceyi coşkulu bir şekilde noktaladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler
jock gets convinced to fuck man.http://you-jizz-videos.com

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.