gazetemag tv

Şenol Güneş’ten istifa cevabı

A Milli Futbol Takımımızın teknik direktörü Şenol Güneş, İsviçre maçı sonrası “İstifa edecek misiniz?” sorusuna, “Şu anda öyle bir düşüncem yok” yanıtını verdi.

A Milli Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş, İsviçre maçı sonrası “İstifa edecek misiniz?” sorusuna yanıt verirken, “Şu an istifa edip etmeme gibi bir düşüncem yok. Şu andaki düşüncem istifa konusu değil. Maçtan önce bizi turnuvaya getirdin diyordunuz şimdi istifa diyorsunuz. Bunun hesabı yönetime verilir. Takımın başarı – başarısızlığının sorumluluğunu alırım. Ama bunun karşılığı istifa mıdır? İş yapmak mıdır? İşi bırakıp kaçmak mıdır? Yoksa çalışmak mıdır? Onu siz daha iyi takdir edersiniz” açıklamasını yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.