Senin Farkın Var

Türkiye İş Bankası, 2024 Paris Olimpiyatları yolunda Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Resmi Destekçisi oldu. Banka ve Komite’nin gerçekleştirdiği işbirliğiyle; gençlere 2024 Paris Olimpiyatları’na hazırlanmada daha fazla imkân sağlanmasının yanı sıra çocuklara spor alışkanlığı kazandırılması, onların küçük yaşlarda olimpik değerlerle buluşturulması, daha fazla gencimizin olimpiyatlarda ülkemizi temsil etmesi ve başarılarımızın artırılması hedefleniyor.

“Senin Farkın Var” söylemiyle yola çıkan Banka; hem işbirliğini duyurmak hem de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak amacıyla bir film hazırladı.

PUB1924 imzası taşıyan filmin yönetmenliğini Sedat Dündar ve Umut Dizdar yapıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.