Şenay Lambaoğlu “Neden Bulamadım” yeni single çalışmasıyla dinleyicilerinin karşısına çıkıyor

Müzik dünyasındaki üretken ve başarılı yolculuğuna devam eden Şenay Lambaoğlu, “Neden Bulamadım” adını taşıyan yeni single çalışmasıyla dinleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Şenay Lambaoğlu’nun yeni şarkısı “Neden Bulamadım”, duygusal ve romantik bir atmosferi modern ve büyüleyici elektronik seslerle bir araya getiriyor.

Sözleri ve müziğiyle Şenay Lambaoğlu’nun içten ifadesini yansıtan bu şarkının prodüktörlüğünü Genco Arı üstlenirken, kapak tasarımı Melek Bocoğlu ve fotoğraf çekimi Enes Kahraman imzası taşıyor.

Şenay Lambaoğlu
Şenay Lambaoğlu

Alternatif pop türünde hazırlanan ve elektronik soundlarla zenginleştirilen şarkı, Lambaoğlu’nun özgün müzikal tarzını ve derin duygusal anlatımını dinleyicilere ustalıkla aktarıyor.

Şenay Lambaoğlu’nun ‘’Neden Bulamadım’’ adını verdiği yeni şarkısı, 19 Nisan Cuma gününden itibaren Ada Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.