Şenay Akay ‘Sen Olsan Ne Yapardın’ programınına konuk oyuncu oldu

TRT 1 ekranlarında üç sezondur yayınlanan ‘Sen Olsan Ne Yapardın’ programının bu haftaki konuk oyuncusu manken ve sunucu Şenay Akay oldu. Akay, senaryo gereği sergilediği agresifliğiyle herkesi şaşırttı.

Rol icabı bir kafeteryada oturup yanındaki asistanını azarlayan ve kötü davranması istenen Şenay Akay “En zor oyunculuk deneyimimdi diyebilirim. Çok izlenen bir program ve izleyici kitlesi çok dikkatli. Bir de hiç olmadığım kadar agresif ve kaprisli birini canlandırmam istenince, alacağım tepkileri düşünerek ilk kez kamera önünde epey bir tedirgin oldum. Altan Erkekli’nin sakinliği ve desteği olmasa bu rolün hakkını veremeyebilirdim” dedi.

Ünlü oyuncu Altan Erkekli, tamamı gizli kameralarla çekilen ‘Sen Olsan Ne Yapardın’da, sivil vatandaşın zor durumda olan kişiye nasıl davranacağını görmek için oyuncuları rejiden yönlendiriyor. Programda ‘kameralar gizli, tepkiler halktan’ geliyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.