“Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?” filminin çekimleri başlıyor

Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan'ın yazdığı ‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü?' adlı filmde yer almadı, ancak oyuncu seçiminde aktif rol aldı.

Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve Demet Akbağ’ın 4 yıl kapalı gişe oynadığı “Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?” filminin çekimleri önümüzdeki günlerde başlıyor.

‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?’ film oluyor

Andaç Haznedaroğlu’nun yöneteceği filmde Demet Akbağ rol almayacak. ‘Gençlerin önünü açmak gerekir’ diyen Akbağ, “Filmde genç yetenekler olacak. Yılmaz ile bir kırgınlığımız yok hatta oyuncuları beraber seçtik” dedi. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken filmin oyuncuları arasında Ecem Erkek, Devrim Yakut, Engin Alkan, Asuman Dabak, Beyti Engin, Özlem Tokaslan, Ahmet Rıfat Şungar, Cezmi Baskın, Merve Dizdar ve Fatih Özkan yer alıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.