Sen de Gönüllü Ol Çocukların Eğitimine Destek Ol

Nevşehir Belediyesi’nin gönüllü eğitmenleri Kavak beldesinde öğrencilere unutulmaz bir gün yaşattı.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden ‘’Sen de Gönüllü Ol Çocukların Eğitimine Destek Ol’’ gönüllü eğitmenlerimiz eşliğinde ‘Küçük Dokunuşlar Büyük Mutluluklar ‘ projesi bu hafta Kavak kasabası Recep Tayyip Erdoğan İlkokulu’nda Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ve gönüllü eğitmenlerin katılımı ile gerçekleşti.

Okul öğrencilerine yönelik, öğretmenler, veliler ve Nevşehir Belediyesi gönüllülerinin katılımı ile düzenlenen etkinlikle; resim boyama, geleneksel çocuk oyunları ve yarışmalar düzenlendi. Öğrencilere Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran tarafından boyama kitapları hediye edildi.

Etkinlik ‘Geleceğe Nefes Ol ‘Projesi kapsamında Belediye Başkanı Savran, öğrenciler ile gönüllü eğitmenler eşliğinde okul bahçesine ağaç dikimi ile sonlandırıldı.

‘Geleceğe İz Bırak ‘ etkinliği kapsamında çocukların el izleri baskı ile tişörtlere alınarak okula hediye edildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.