‘Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i İrem Helvacıoğlu’ndan nefes kesen tatil pozu!

‘Sen Anlat Karadeniz’in Nefes’i İrem Helvacıoğlu’ndan nefes kesen tatil pozu geldi. Güzel oyuncunun pozuna beğeni yağdı.

Sen Anlat Karadeniz adlı dizide canlandırdığı Nefes karakteriyle yıldızı parlayan güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu,sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bikinili paylaşımıyla olay oldu.

İrem Helvacıoğlu Instagram üzerinden takipçileri ile paylaştığı bikinili fotoğrafında kusursuz fiziği ve güzelliğiyle beğeni topladı.

İrem Helvacıoğlu’nun paylaşımına onlarca yorum gelirken bazı takipçileri “Bu nasıl güzellik” yorumunda bulundu bazıları ise İrem Helvacıoğlu’nu dünyanın en güzel kadını olarak gördüklerini belirten mesajlar paylaştı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.