Sen Anlat Karadeniz’in başarılı oyuncusu Gülper Özdemir, sürpriz bir işe imza attı

Sen Anlat Karadeniz dizisinin başarılı oyuncusu Gülper Özdemir Londra’da bulunan ve Kraliyet ailesine ait olan Regent Crescent sarayının reklam yüzü oldu.

Yaşamını Londra’da sürdüren ve Sen Anlat Karadeniz dizisi için Londra-Trabzon arasında mekik dokuyan Özdemir, Londra’da bulunan ve Kraliyet ailesine ait olan Regent Crescent sarayının reklam yüzü oldu.

blank

Yönetmenliğini Jeremy Groman’ın yaptığı ve çekimlerin 3 gün sürdüğü Regent Crescent Sarayı daire satışı reklam filmi Londra’da yayınlanacak.

blank

Regent Crescent Sarayı hakkında:

Londra’da ki kraliyet ailesine ait olan Regent Crescent sarayı 18. Yüzyılında mimar John Nash tarafından yapılmıştır. Kendisi Londra’daki kraliyet ailesine ait sarayların pek çoğunda çalışmıştır. Onlardan biriside Kraliyet ailesinin resmi ikametgahı olarak kullandığı Buckingham Sarayı. Regent Crescent sarayı zamanında Prens Regent ve daha sonra King George IV.’a ev sahipliği yapılmıştır.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.