Sen Anlat Karadeniz’den İrem Helvacıoğlu ayrılıyor mu?

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterine hayat veren oyuncu İrem Helvacıoğlu, “Evlenmek için mi diziden ayrılıyorsun?” sorusuna cevapla olay oldu.

‘Sen Anlat Karadeniz’in ‘ başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu’nun, diziden ayrıldığı iddia edilmişti.

“BİZE DE SÖYLESİNLER GİDELİM”

Başarılı oyuncu, Instagram paylaşımına gelen “Evlenmek için mi diziyi bırakıyorsun?” yorumuna verdiği esprili cevapla dikkat çekti: Düğün tarihini bize de söylesinler gidelim.

blank

DİZİDEN AYRILMAYACAK

Öte yandan ‘Sen Anlat Karadeniz’in yapımcısı Sinegraf Film, konuyla ilgili olarak, “Nefes karakterine hayat veren oyuncumuz İrem Helvacıoğlu’nun diziden ayrılmasıyla ilgili çıkan haberler asılsızdır. Sosyal medya üzerinden yapılacak her türlü spekülasyon ,dizimize ve karakterlerimize zarar verecektir” açıklamasını yapmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.