Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alan İrem Helvacıoğlu, Kerem Bürsin ile partner oldu

Son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde rol alan İrem Helvacıoğlu, Kerem Bürsin ile partner oldu. ‘Eflatun’ adlı bağımsız sinema filminde başrolü üstlenen ikili, yönetmenliğini Cüneyt Karakuş’un yaptığı filmin okuma provalarına başladı.

Kerem Bürsin ve İrem Helvacıoğlu ilk kez aynı projede izleyici karşısına çıkacak. Bürsin ve Helvacıoğlu “Eflatun” adlı bağımsız sinema filmi için birlikte kamera karşısına geçecek.

“Eflatun”un yönetmenliğini ise Boğaziçi Film Festivali’nde “Suret” isimli kısa filmiyle ödül alan Cüneyt Karakuş üstlenecek.

Ünlü oyuncuların okuma provalarına başladığı filmde rol alacak diğer isimler ise henüz belli değil. “Eflatun”un çekimleri cast çalışmalarının tamamlanmasının ardından İstanbul’da başlayacak. Film vizyon öncesi festivallerde yarışacak.

https://www.youtube.com/watch?v=FP0NfJkPU04&t=293s

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.