Selena Gomez’in 2.25 milyon dolarlık aşk yuvası

Hollywood ve pop yıldızlarının evine bakıldığında Selena oldukça uygun bir evde yaşamaya başlayacak.

ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez ile Etiyopya-Kanadalı R&B şarkıcısı The Weeknd, artık romantik anlar yaşayabilecekleri yeni bir eve sahipler.

Toplam maliyeti 2.25 milyon dolar olduğu tahmin edilen malikane artık ünlü ve güzel şarkıcı Selena Gomez’e ait.

Sahip olduğu şeylere bakıldığında aslında Selena Gomez, hem Hollywood hem de müzik dünyasının ünlü isimleri kadar abartlı bir yaşam içerisinde yer almıyor. Hatta ilk defa bu kadar pahalı bir malikaneye sahip olduğu tahmin edilen güzel şarkıcı, son yıllarda popülerliğinin çok daha fazla artmasına rağmen yine de film yıldızlarının burnunun ucuyla bakacağı bir eve sahip oldu.

blank

Toplamda dört yatak odası, dört banyosu, iki geniş gömme dolabı, 3.188 metrekare olan ev oldukça şık ve elit tasarlanmış.

Ayrıca, Chart-topper’ın çoklu şöminelerinden ve spa benzeri olan farklı bir banyosu olan ev arka bahçesinde de havuzu barındırıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.