Selen Görgüzel: Bundan sonra her anımı çekeceğim

Kısa bir süre önce ‘İmdat’ adlı şarkısıyla dinleyicinin karşısına çıkan Selen Görgüzel Alkan’dan dikkat çeken sosyal medya paylaşımı.

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan ile mutlu bir evlilik sürdüren Selen Görgüzel Alkan, geride bıraktığımız günlerde ‘İmdat’ adını verdiği single çalışmasını dinleyicilerine sundu.

Yeni şarkısıyla ilgili çok sayıda paylaşımda bulunan ve sosyal medya hesabı üzerinden bu çalışmasıyla ilgili bilgilendirici paylaşımlarda bulunan Selen Görgüzel Alkan instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

blank

Uyanır uyanmaz henüz yatağından çıkmadan kısa bir video çeken ve güne ne kadar enerjik ve keyifli başladığını takipçilerine göstermek isteyen Alkan bu videoda sarf ettiği; “Bundan sonra her anımı çekeceğim; yatarken, kalkarken…” sözleriyle dikkat çekti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.