Selami Şahin’in üçleme projesinin ikinci şarkısı “Durma Git” müzik listelerine giriş yaptı

Yarım asrı geçkin süredir sanat dünyasına kazandırdığı yüzlerce hit şarkısı ile Türk müziğine hizmet eden ve şarkıları kuşaktan kuşağa aktarılan efsane besteci, yorumcu ve büyük usta Selami Şahin’in üçleme projesinin ikinci şarkısı “Durma Git” müzik listelerine giriş yaptı.

Projenin ilk şarkısı ‘’Beklenen Sensin’’ ile müzik dünyasında büyük bir heyecan yaşatan dev isim, projesinin ikinci şarkısı ‘’Durma Git’’ ile bu heyecanı katlayarak sürdürüyor. Şarkının sözü ve bestesi Selami Şahin imzası taşırken projenin düzenlemesi ise Febyo Taşel’e emanet edildi.

Büyük ustaya bu değerli projesinde, enstrümanlarıyla Timur Atasever, Caner Güneysu, Birkan Şener, Cengiz Ercümer ve İstanbul Strings eşlik etti. Mix’i Daniel Taşel ve mastering’i Emre Kıral tarafından hazırlanan şarkının kapak tasarımı Berkcan Okar, görsel iletişim tasarımı ise Onur Yılmaz imzası taşıyor.

blank

Şarkısındaki duygusal armonileri günümüz müzikal anlayışıyla daha da belirgin yansıtan Selami Şahin, etkileyici üçleme projesine başka bir soluk getiriyor. Her ay yeni bir şarkı ile projesini sevenleriyle paylaşan büyük usta yıl sonuna doğru üçlemeyi bitirmeyi hedefliyor.

Selami Şahin’in üçleme projesinin ikinci şarkısı Durma Git, 7 Ekim günü itibariyle Lider Entertainment etiketi ile tüm müzik platformlarında yayında!

KÜNYE BİLGİLERİ

Söz: Selami Şahin

Müzik: Selami Şahin

Düzenleme: Febyo Taşel

Gitar: Caner Güneysu

Bas Gitar: Birkan Şener

Perküsyon: Cengiz Ercümer

Çello: Timur Atasever

Keman: İstanbul Strings

Mix: Daniel Taşel

Mastering: Emre Kıral

Yapım: Lider Entertainment

Yapımcı: Mehmet Lider Şahin, Fikret Emirhan Şahin, Meryem İrem Şahin

Basın & Radyo PR: İnci Razaki

Fotoğraf: Kenan Kara

Sytling: Rabia Yaman

Makyaj: Nisa Köse

Kapak Tasarımı: Berkcan Okar

Görsel İletişim Tasarımı: Onur Yılmaz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.