YouTube / gazetemag tv

Selami Şahin, Kıbrıs’ta hayranlarıyla buluştu

7’den 70’e herkesin gönlünde taht kuran duayen sanatçı Selami Şahin, yoğun ilgi gören konserleri aracılığıyla İstanbul ve Kıbrıs’ta hayranlarıyla buluştu.

Konser maratonuna hızla devam eden usta sanatçı, Cuma akşamı Jolly Joker Kartal sahnesinde verdiği konserde İstanbul Anadolu Yakası sakinlerinin içini ısıtan eşsiz performansı ile seyrcilerinin yoğun isteği üzerine tekrar sahneye çıkarak, bis yaptı.

Bir sonraki akşam ise Kıbrıs’ta yeni açılan Concorde Luxury Resort’te sahne alan ve mekanın ilk performansına imza atan Selami Şahin, güçlü performansı deneyimli orkestrası ve sahne hakimiyeti ile Kıbrıs’lılara özlem duydukları eğlence dolu bir gece yaşattı.

Besteleri ile Türk müziğinin yapı taşlarından sanatçı, kendisine tüm şarkılarda eşlik eden kalabalığı konser boyunca hem eğlendirdi hem de duygusal şarkılarıyla hüzünlendirdi.

Hayranlarının merakla beklediği yepyeni bestelerden oluşan albümünün hazırlıklarını tamamlamak üzere olan Selami Şahin, Kasım ve Aralık ayında dur durak bilmeden konserlerine devam edecek. Sanatçı; 10 Kasım Günay Restaurant, 17 Kasım Kıbrıs Limak Cypus Deluxe Hotel, 24 Kasım Ankara Winner, 29 Kasım Moda Kayıkhane ve 30 Kasım Kahramanmaraş Hayal Kahvesi’nde sevenleriyle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.