Selami Şahin, Kadınlar Günü’nü sahneden kutladı

Usta sanatçı Selami Şahin, Cuma akşamı İstanbul Moda Kayıkhane’de ve bir sonraki akşam Kaya İzmir Thermal&Convention’da sahne aldı.

Selami Şahin sahnesine, geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz şehitlerimiz için ülkemizin başı sağ olsun dilekleri ile başladı.

Konserlerinde dillerden düşmeyen şarkılarını kadınlar için seslendiren sanatçı, ”Ben Bir Tek Kadın Sevdim” şarkısını başta eşi Didem Şahin olmak üzere tüm kadınlara özel olarak seslendirerek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü güzel dilekleriyle kutladı.

Yoğun katılımın olduğu iki konserde de şarkılarını hep bir ağızdan katılımcılarla birlikte seslendiren Selami Şahin, coşkulu dakikalar yaşattı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.