Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır, Ömer dizisiyle ekranlara döndü

Başarılı oyuncular Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır, Ömer dizisiyle ekranlara döndü.

Geçtiğimiz pazartesi ilk bölümü yayınlanan Star’ın yeni dizisi Ömer’de; Ömer ve Gamze’yi canlandıran Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır, ekranların sevilen yeni çiftlerinden oldu.

Kendisinden yaşça büyük, boşanmış ve bir çocuğu olan Gamze’ye aşık olan Ömer ve tüm zorluklara karşın içinde filizlenen aşkı durdurmaya çalışan Gamze’nin saf ve temiz aşkları, Ömer izleyicilerini daha ilk bölümden heyecanlandırmayı başardı.

blank

İlk karşılaşmalarından itibaren birbirlerinden etkilenen ve aralarında filizlenen aşkın önüne geçemeyen Ömer ve Gamze, karşılarına çıkan tüm zorluklar karşısına aşkı koyacak.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı Ömer, 2’inci bölümüyle 16 Ocak Pazartesi saat 20.00’de Star’da

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.