Sektörün Yıldızları Dergisi’nin Kasım ve Aralık sayılarına okuyuculardan büyük ilgi

İş ve ekonomi dünyasının nabzını tutmayı kendisine ilke edinen Sektörün Yıldızları Dergisi; ekonomi yayıncılığındaki farkını son iki sayısında da artırmaya devam etti…

TV dünyasında ve yazılı basında Türkiye’de 16 yıl gibi uzun bir geçmişi olan Sektörün Yıldızları Dergisi zengin içeriğiyle, iş ve ekonomi çevrelerinin vazgeçilmez haber kaynağı olmaya sürdürüyor. ECO Grup Medya çatısı altındaki derginin Kasım ve Aralık sayıları yayınlandığından itibaren ekonomi basınında fark yaratmaya devam ediyor.

İş dünyasının yakından takip ettiği Sektörün Yıldızları Dergisi’nin Kasım sayısında iş dünyasının duayen ismi Güler Sabancı ile Aralık sayısında da Galatasaray Sportif A.Ş. Başkanvekili ve Nef İcra Kurulu Başkanı iş adamı Erden Timur’u konuk etti. Ekonomi dünyasıyla ilgili düşüncelerinden, özel hayatlarına kadar sıcak sohbetlere yer verilen dergide ayrıca Türkiye ve dünya ekonomisine ilişkin güncel haberlerin yanı sıra gündemdeki olayları, iş insanlarının tecrübe ve iş geçmişlerine dönük başarı hikayeleri aktarılırken, sektörde iz bırakmış uzun bir geçmişi olan köklü firmaların temsilcileri, dijital çağın yeni oyuncuları, hukuk ve akademi çevrelerinden uzman isimler de bir araya geldi.

Aylık iş dünyası ve ekonomi dergisi Sektörün Yıldızları, yayın hayatına ayrı bir çeşitlilik katıyor.
300’e yaklaşan sayfa sayısıyla, dolu dolu içerikleriyle, her konuyu en ince detayına kadar incelemesiyle, bol haberlerin yer aldığı Kasım ve Aralık sayılarında; siyasetten tekstile, sağlıktan otomotive, hazır giyimden gıdaya, turizmden teknolojiye kadar farklı alanlardaki her konuda Türkiye’nin geldiği noktayı işaret ederek, hem firma görüşlerini hem de güncel rakamları inceleyerek; imalatta, ihracatta ve ithalatta geldiği yerleri okuyucularıyla buluşturuyor.

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.