Sektörün Yıldızları Dergisi’nin Kasım sayısına okuyuculardan büyük ilgi

Türkiye’de 16 yıl gibi uzun bir geçmişi olan Sektörün Yıldızları Dergisi zengin içeriğiyle iş ve ekonomi çevrelerinin vazgeçilmez haber kaynağı olmaya sürdürüyor. ECO Grup Medya, çatısı altında her ay yayınlanan derginin Kasım sayısı okuyucuları ile buluştu.

Sektörün Yıldızları Dergisi’nin bünyesinde; Türkiye ve dünya ekonomisine ilişkin güncel haberlerin yanı sıra iş dünyasının duayen isimleri ile gündem, tecrübe ve iş geçmişlerine dönük başarı hikayeleri aktarılırken, sektörde iz bırakmış uzun bir geçmişi olan köklü firmaların temsilcileri, dijital çağın yeni oyuncuları, hukuk ve akademi çevrelerinden uzman isimler de bir araya geldi.

blank

Aylık iş dünyası ve ekonomi dergisi Sektörün Yıldızları, yayın hayatına ayrı bir çeşitlilik katıyor. 250’ye yaklaşan sayfa sayısıyla dolu dolu içerikleriyle, her konuyu en ince detayına kadar incelemesiyle bol haberlerin yer aldığı Kasım sayısında; siyasetten tekstile, sağlıktan otomotive, hazır giyimden gıdaya, turizmden teknolojiye kadar farklı alanlarda Türkiye’nin geldiği noktayı işaret ederek, hem firma görüşlerini hem de güncel rakamları inceleyerek; imalatta, ihracatta ve ithalatta geldiği yerleri gözler önüne seriyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.